yellow logo yellow logo red faces


Agenda Interne en Externe Competitie 2018/2019


onder voorbehoud van wijzigingen

2 oktober 2018 Geen schaken i.v.m Leids Ontzet
27 november 2018 Voorronde 1 Snelschaakkampioenschap
25 december 2018 Kerstmis
1 januari 2019 Nieuwjaar
8 januari 2019 Voorronde 2 Snelschaakkampioenschap
5 maart 2019 Finale Snelschaakkampioenschap (Jan Koetbeker)
2 april 2019 Rapidkampioenschap (J. Bey beker)
21 mei 2019 Start kampioensgroep, Carel Verbiest Beker
2 juli 2019 Laatste avond kampioensgroep, Carel Verbiest Beker
9 juli 2019 Fantasy Chess Night




dinsdag 4 september 2018 Interne Competitie 1e Ronde
dinsdag 11 september 2018 Interne Competitie 2e Ronde
dinsdag 18 september 2018 Algemene Leden Vergadering 
dinsdag 25 september 2018 Interne Competitie 3e Ronde
dinsdag 2 oktober 2018 Geen schaken ivm Leids Ontzet 
dinsdag 9 oktober 2018 Utile Dulci A - Leithen B
dinsdag 9 oktober 2018 Leithen D - SSN B
dinsdag 9 oktober 2018 Interne Competitie 4e Ronde
dinsdag 16 oktober 2018 Interne Competitie 5e Ronde
dinsdag 23 oktober 2018 Leithen A - Philidor A
dinsdag 23 oktober 2018 Interne Competitie 6e Ronde
dinsdag 30 oktober 2018 Leithen C - Reynaerde B
dinsdag 30 oktober 2018 Interne Competitie 7e Ronde
dinsdag 6 november 2018 Leithen B - Leiderdorp A
dinsdag 6 november 2018 Interne Competitie 8e Ronde
dinsdag 13 november 2018 Leithen D - Philidor E
dinsdag 13 november 2018 Interne Competitie 9e Ronde
dinsdag 20 november 2018 Leithen C - Leiderdorp B (jeugd)
dinsdag 20 november 2018 Interne Competitie 10e Ronde
dinsdag 27 november 2018 Snelschaken 1e Voorronde
maandag 3 december 2018 Daniel Noteboom C - Leithen D
dinsdag 4 december 2018 Interne Competitie 11e Ronde
donderdag 6 december 2018 Voorschoten B - Leithen A
dinsdag 11 december 2018 Interne Competitie 12e Ronde
donderdag 13 december 2018 Voorschoten C - Leithen B
dinsdag 18 december 2018 Interne Competitie 13e Ronde
dinsdag 25 december 2018 Kerst 
dinsdag 1 januari 2019 Nieuwjaar 
dinsdag 8 januari 2019 Snelschaken 2e Voorronde
maandag 14 januari 2019 Daniel Noteboom B - Leithen C
dinsdag 15 januari 2019 Interne Competitie 14e Ronde
dinsdag 22 januari 2019 Leithen A - LSG A
dinsdag 22 januari 2019 Interne Competitie 15e Ronde
dinsdag 29 januari 2019 Sassenheim A - Leithen B
dinsdag 29 januari 2019 Interne Competitie 16e Ronde
dinsdag 5 februari 2019 Leithen D - Sassenheim B
dinsdag 5 februari 2019 Interne Competitie 17e Ronde
dinsdag 12 februari 2019 Leithen C - Inter Nos A
dinsdag 12 februari 2019 Interne Competitie 18e Ronde
dinsdag 19 februari 2019 Utile Dulci B - Leithen D
dinsdag 19 februari 2019 Interne Competitie 19e Ronde
dinsdag 26 februari 2019 Leithen B - De Zwarte Pion B
dinsdag 26 februari 2019 Interne Competitie 20e Ronde
donderdag 28 februari 2019 Oegstgeest A - Leithen A
dinsdag 5 maart 2019 Snelschaken Finale
maandag 11 maart 2019 Philidor D - Leithen C
dinsdag 12 maart 2019 Interne Competitie 21e Ronde
dinsdag 19 maart 2019 Leithen A - LSG B
dinsdag 19 maart 2019 Interne Competitie 22e Ronde
maandag 25 maart 2019 Philidor C - Leithen B
dinsdag 26 maart 2019 Interne Competitie 23e Ronde
dinsdag 2 april 2019 Rapidkampioenschap 
dinsdag 9 april 2019 Leithen C - Vrijpionnen A
dinsdag 9 april 2019 Interne Competitie 24e Ronde
dinsdag 16 april 2019 Interne Competitie 25e Ronde
donderdag 18 april 2019 Voorschoten A - Leithen A
dinsdag 23 april 2019 Leithen B - LSG D
dinsdag 23 april 2019 Interne Competitie 26e Ronde
dinsdag 30 april 2019 Interne Competitie 27e Ronde
dinsdag 7 mei 2019 ASC B - Leithen C
dinsdag 7 mei 2019 Interne Competitie 28e Ronde
dinsdag 14 mei 2019 Leithen A - AAS A
dinsdag 14 mei 2019 Interne Competitie 29e Ronde
dinsdag 21 mei 2019 Kampioensgroep 1e Ronde
dinsdag 21 mei 2019 Carel Verbiest Beker 1e Ronde
dinsdag 28 mei 2019 Kampioensgroep 2e Ronde
dinsdag 28 mei 2019 Carel Verbiest Beker 2e Ronde
dinsdag 4 juni 2019 Kampioensgroep 3e Ronde
dinsdag 4 juni 2019 Carel Verbiest Beker 3e Ronde
dinsdag 11 juni 2019 Kampioensgroep Reserve Avond
dinsdag 11 juni 2019 Carel Verbiest Beker 4e Ronde
dinsdag 18 juni 2019 Kampioensgroep 4e Ronde
dinsdag 18 juni 2019 Carel Verbiest Beker 5e Ronde
dinsdag 25 juni 2019 Kampioensgroep 5e Ronde
dinsdag 25 juni 2019 Carel Verbiest Beker 6e Ronde
dinsdag 2 juli 2019 Kampioensgroep Reserve Avond
dinsdag 2 juli 2019 Carel Verbiest Beker 7e Ronde
dinsdag 9 juli 2019 Fantasieschaak Toernooi 
dinsdag 16 juli 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 23 juli 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 30 juli 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 6 augustus 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 13 augustus 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 20 augustus 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 27 augustus 2019 Zomerschaak (onder voorbehoud)
dinsdag 3 september 2019 Start nieuw competitiejaar

Agenda Externe Competitie 2018/2019 per team


Leithen A
di 23 okt Leithen A - Philidor A
do 6 dec Voorschoten B - Leithen A
di 22 jan Leithen A - LSG A
do 28 feb Oegstgeest A - Leithen A
di 19 mar Leithen A - LSG B
do 18 apr Voorschoten A - Leithen A
di 14 mei Leithen A - AAS A
Leithen B
di 9 okt Utile Dulci A - Leithen B
di 6 nov Leithen B - Leiderdorp A
do 13 dec Voorschoten C - Leithen B
di 29 jan Sassenheim A - Leithen B
di 26 feb Leithen B - De Zwarte Pion B
ma 25 mar Philidor C - Leithen B
di 23 apr Leithen B - LSG D
Leithen C
di 30 okt Leithen C - Reynaerde B
di 20 nov Leithen C - Leiderdorp B (jeugd)
ma 14 jan D. Noteboom B - Leithen C
di 12 feb Leithen C - Inter Nos A
ma 11 mar Philidor D - Leithen C
di 9 apr Leithen C - Vrijpionnen A
di 7 mei ASC B - Leithen C
Leithen D
di 9 okt Leithen D - SSN B
di 13 nov Leithen D - Philidor E
ma 3 dec D. Noteboom C - Leithen D
di 5 feb Leithen D - Sassenheim B
di 19 feb Utile Dulci B - Leithen D