yellow logo yellow logo red faces

Interne competitie

Zie uitslagen en stand bijgewerkt t/m dinsdag 5 december

Externe competitie

maandag 11 december
Philidor 3 – Leithen 1

dinsdag 12 december
Leithen 2 – Stormpionnen 1

Rapidkampioenschap 2017

Jerry Bey Beker

Winnaar: Thomas Beuman!

13 juni 2017


Eindstand:
NaamPrtWRVScoreSRWrstSBgrRtgTPRBRtg
1Thomas Beuman53204,01116,012,75209520242102
2Joop Bakker54014,01113,59,50184819711828
3Wil Turk54014,01211,57,50187519691858
4Maurice Walraven52303,5-1-214,09,75160419131561
5Daniël vd Hoeven42113,00-115,07,50183919111828
6Roland v Hartingsveldt52213,0-1-114,07,00181017571814
7Jerry Bey53023,0-1-110,55,00199317052027
8Nico de Haas42023,00-110,53,75145715801442
9Frans Vreugdenhil52122,51-113,55,00191017441933
10Joris Kuipers52032,01115,05,50167517441667
11Chiel Kuiper52032,01113,03,00146616701442
12Daan Vernooij52032,0-1111,53,00149816331481
13Alexander vd Bosch41032,00111,52,75158313931607
14Hans Wansink41032,0019,52,25153213751553
15Kondrat Ninikashvili40131,50112,01,25147313701483
16Hans Heshusius51131,5-1-211,52,25141915371407
17Jos Vlak50321,5-1-110,03,00160613281649